Greenbull

 

 

Greenbull riepu ražotājs Pneusmarca ir dibināts 1961. gadā. Pneusmarca uzņēmums specializējās kravas riepu atjaunošanā, dažādu segmentu riepu tirzdzniecība un izbraukuma tehniskajā palīdzībā. Uzņēmums ir vieglo automašinu, motocikla, komerctransporta un kravas automašīnu riepu ražotāju - Michelin, Dunlop, Bridgestone, Hankook, Pirelli, GTRadial, Yokohama, Toyo, Continental, Aurora un Metzeler izplatītājs. 

 

Mūsu piedāvātās Greenbull kravas automašīnas dzenošās ass, piekabes, puspiekabes un "parazīta" tilta ass riepas tiek atjaunotas izmantojot karsto vulkanizāciju. Karstās vulkanizācijas ražošanas process ir ļoti līdzīgs jaunas riepas ražošanas tehnaloģijai. Sākotnēji tiek izvērtēts vai nobrauktajai riepa ir derīga atjaunošanai (vadošie riepu ražotāji paredz līdz pat 2-3 darba mūžus). Ja riepa iziet sākotnējo pārbaudi, tad tai tiek noņemts nobrauktais protektors. Jaunu protektoru un tā rakstu riepa iegūst speciālās muldās jeb presformās, kur apmēram 150°C temperatūrā, kalibrētā spiedienā tā tiek noturēta noteiktu laiku.  

 

Atjaunošana kravas un industriālo riepu segmentā strauji kļūst populārāka, kad aizvien svarīgāka kļust dabas aizsardzība un izmantoto materiāla veiksmīga pārstrādāšana. Esi viens no mums, kas rūpējās par vidi, kurā dzīvojam!

 

Pieejamos Greenbull riepu izmērus un modeļus vari apskatīt mūsu katalogā!